+48 58 666 22 70

Oferta

Chłodnice i nagrzewnice kanałowe

 

Chłodnic freonowe i wodne

W naszej firmie znajdą Państwo bogatą ofertę produktów firmy Veab Heat Tech. Specjalizuje się ona w produkcji i sprzedaży urządzeń grzewczych przeznaczonych do zastosowania w układach wentylacji, w produkcji termowentylatorów przenośnych i stacjonarnych oraz osuszaczy. Firma znajduje się w południowej Szwecji i jest liderem jeśli chodzi o produkty z tej branży. Jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. W naszym asortymencie znajdą Państwo również chłodnice freonowe prostokątne, korzystające z medium DX. Stosowane są one w instalacjach i systemach wentylacyjnych do schładzania powietrza. Mogę one zapewnić schłodzenie powietrza nawiewanego do poszczególnych pomieszczeń lub stref budynku. Istnieje możliwość wyboru montażu lewostronnego lub prawostronnego.

 

Czym charakteryzują się nasze chłodnice? Swobodą wyboru, nierdzewną tacą ociekową na skropliny oraz możliwość montażu separatora. Chłodnice freonowe zostały nagrodzone certyfikatem wydanym przez ILH Berlin, mówiącym o czystości powietrza. Zachęcamy również do skorzystania z oferty chłodnic wodnych prostokątnych PGK. Służą one jako nośnik energii, wykorzystując zimną wodę. Posiada ona 16 wymiarów standardowych. Oferta na chłodnice PGK uzupełniona została o regulatory, czujniki, zawory oraz elementy zapobiegające zamarzaniu wody.

 

Chłodnice PGK wyposażone są w króćce odpowietrzające oraz drenażowe. Posiadamy również chłodnice wodne okrągłe CWK, w których również jako nośnik energii zastosowana jest woda chłodząca. Mogą być one także stosowane do indywidualnego chłodzenia pomieszczeń oraz budynków. Charakteryzują się klasą szczelności C wg EN 15727. Obudowa wykonana jest z blachy pokrytej powłoką alucynkową. Maksymalna temperatura pracy roboczej wynosi +150°C. Chłodnice wodne przeznaczone są do montażu w poziomym kanale o dowolnym kierunku przepływu powietrza.

 

Nagrzewnice wodne, kanałowe, elektryczne

Posiadamy również nagrzewnice kanałowe: nagrzewnice wodne i nagrzewnice elektryczne marki Veab Heat Tech AB. Producent ten charakteryzuje się wysokiej jakości produktami, które zdominowały europejski rynek. Firma Ena Went sp. z o.o. jako jego dystrybutor posiada w ofercie nagrzewnice elektryczne tzw. szyte na miarę , dostosowane do potrzeb i wymagań projektowych.

 

Nagrzewnice wodne o oznaczeniu PGV lub CWW charakteryzują się klasą szczelności C. Medium grzewczym jest gorąca woda o różnych parametrach. Mogą one zapewnić ogrzanie powietrza nawiewanego do poszczególnych pomieszczeń lub stref budynku. Oferta nagrzewnic uzupełniona jest o regulatory oraz czujniki służące do regulacji temperatury łącznie z zabezpieczeniami przeciwzamrożeniowymi, jeżeli jest taka koniczność. Obudowa nagrzewnica PGV i CWW została wykonana z blachy stalowej cynkowanej ogniowo. Maksymalna temperatura pracy nagrzewnicy wynosi +150°C.

 

W naszej ofercie znajdują się również nagrzewnice elektryczne okrągłe CV. Produkowane są one w zakresie średnic Ø 80 - 400 mm. Posiadamy największy zakres asortymentowy tego typu nagrzewnic w Polsce. Wszystkie nasze nagrzewnice elektryczne są wyposażone w dwa zabezpieczenia przed nagrzaniem. Nagrzewnice typu CV spełniają wymogi szczelności klasy C.

 

Nagrzewnice elektryczne prostokątne mają oznaczenie VFL. W przypadku nagrzewnic elektrycznych prostokątnych dopasowujemy się do wymagań projektowych zarówno pod względem wymiarowym jak i pod względem mocy i temperatury. Jest to najobszerniejsza oferta tego typu urządzeń na rynku Polskim.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem urządzeń dostępnym na naszych stronach internetowych.

Skontaktuj się z nami!

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku minut!

ENA WENT Sp. z o.o

Pełny kontakt

ul. Chwaszczyńska 9
81-571 Gdynia

Telefon:

Biuro:  +48 58 666 22 70
Kom.    601 094 346

E-mail:

enawent@enawent.pl

Warszawa

Telefon:

+48 601 867 164

 

E-mail: 

warszawa@enawent.pl

 

 

ul. Kobierzycka 10

52-315 Wrocław

Telefon:

+48 501 311 014

E-mail:

stanislaw.uzdrowski@enawent.pl