+48 58 666 22 70

Oferta

Envistar®

Rodzina central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Envistar składa się z modeli Top, Compact i Flex. Fabrycznie zintegrowana automatyka z możliwością komunikacji z systemem nadrzędnym sprawia, że urządzenie jest sprawdzone i gotowe do uruchomienia, bez udziału wyspecjalizowanego serwisu. Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne Envistar zostały zaprojektowane dla uzyskania jak najniższych kosztów instalacji i eksploatacji. Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne Envistar mogą być stosowane we wszystkich typach budynków, a w szczególności szkołach, biurach, hotelach, centrach handlowych, obiektach przemysłowych. Warto zainwestować w porządne centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne.

Flexomix®

To najbardziej rozbudowany typoszereg central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych z oferty IV Produkt; za sprawą dostępnych funkcji, wielkości i wariantów mocowych, gwarantują optymalny dobór dostosowany do potrzeb Twojego projektu. Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne Flexomix nadają się do większości typów obiektów, w tym: hoteli, centrów handlowych, obiektów przemysłowych i szpitali.
Centrale wentylacyjne HomeConzept® to doskonałe rozwiązania dedykowane budynkom mieszkalnym; zarówno do obiektów remontowanych, jak i modernizowanych.

Eco Cooler, ThermoCooler HP

Moduły chłodnicze EcoCooler oraz pompy ciepła ThermoCooler to kompaktowe agregaty chłodnicze pracujące w układzie bezpośredniego odparowania, przeznaczone do chłodzenia lub chłodzenia i grzania powietrza nawiewanego, przeznaczone do zabudowy w centralach wentylacyjnych IV Produkt. Zintegrowanie modułów chłodniczych z centralami wentylacyjnymi ułatwia instalację i eliminuje potrzebę stosowania jakichkolwiek elementów instalacji na zewnątrz budynku. Rozwiązanie takie wymaga znacznie mniej energii niż jednostki zewnętrzne.

FlexoPool®

W krytych basenach system wentylacji musi być szczególnie dobrze zaprojektowany i charakteryzować się najwyższą niezawodnością. Centrale basenowe Flexopool to kompleksowe rozwiązanie, przeznaczone do osuszania, wentylacji oraz ogrzewania powietrza krytych pływalni, SPA oraz obiektów wymagających wysokiej wilgotności jak ogrody zoologiczne i oceanaria.

Skontaktuj się z nami!

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku minut!

ENA WENT Sp. z o.o

Pełny kontakt

ul. Chwaszczyńska 9
81-571 Gdynia

Telefon:

Biuro:  +48 58 666 22 70
Kom.    601 094 346

E-mail:

enawent@enawent.pl

Warszawa

Telefon:

+48 601 867 164

 

E-mail: 

warszawa@enawent.pl

 

 

ul. Kobierzycka 10

52-315 Wrocław

Telefon:

+48 501 311 014

E-mail:

stanislaw.uzdrowski@enawent.pl