Nagrzewnice kanałowe wodne

Nagrzewnice kanałowe wodne

Firma VEAB HEAT TECH to doświadczony i renomowany partner, naszej równie doświadczonej firmy. Dostarcza nagrzewnice wodne najwyższej jakości, sprawdzające się w każdych warunkach, odpowiednie dla każdego klienta, potrzebującego tego typu rozwiązania. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, w której znajdziecie Państwo produkty tej uznanej firmy.

 

Nagrzewnica kanałowa wodna, prostokątna PGV

 

nagrzewnice wodne

Zastosowania:
Stosuje się ją w miejscach, w których występuje wymagający ogrzewania system wentylacji. Podczas pracy wykorzystuje gorącą wodę.

 

Przykłady:

  • Ogrzewanie końcowe dla wstępnie spreparowanego powietrza, np. za wymiennikiem ciepła lub pompą ciepła.
  • Ogrzewanie powietrza za centralą klimatyzacyjną, aby uzyskać żądaną temperaturę w pomieszczeniach o specjalnych wymaganiach, np. północna strona budynku.
  • Jako nagrzewnice wodne w systemie czerpania czystego powietrza, w kombinacji z wentylatorem kanałowym i filtrem powietrza, aby stworzyć kompletną jednostkę wentylacji.

 

Nagrzewnica kanałowa wodna, okrągła CWW

nagrzewnice wodne

Zastosowania:
Modele CWW są używane do ogrzewania powietrza wentylacyjnego w systemach z kanałami okrągłymi. Te również wykorzystują wodę jako medium grzewcze.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi poniżej szczegółami oferowanych nagrzewnic wodnych oraz certyfikatami, które uzyskały. Zapraszamy!

Broszury
Certyfikaty
Nasi partnerzy