Nagrzewnice kanałowe elektryczne

Nagrzewnice kanałowe elektryczne

VEAB HEAT TECH to lider europejskiego rynku nagrzewnic elektrycznych (kanałowych). Firma, której siedziba mieści się w Szwecji, dostarcza klientom z całego kontynentu produkty wysokiej jakości, przełomowe technologicznie, spełniające wszelkie obowiązujące normy. Są one dostępne także dla Państwa dzięki naszej firmie.

 

Nagrzewnica kanałowa elektryczna, okrągła CV

 

grzejniki kanałowe

Nagrzewnice elektryczne (kanałowe) VEAB typu CV są szeroko używane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ogrzewania, a system wentylacyjny oparty jest na kanałach okrągłych.

 

Dziś w całej Europie nagrzewnice VEAB są w użyciu w szerokim zakresie począwszy od domów prywatnych na dużych szpitalach, bankach, biurach itd. skończywszy.

 

 

Nagrzewnica kanałowa elektryczna, prostokątna VFL

nagrzewnice kanałowe elektryczne

 

Nagrzewnice kanałowe VEAB używa się w miejscach, w których konieczne jest ogrzewanie w kanałowych systemach wentylacyjnych.

 

Dziś nagrzewnice elektryczne VEAB są w użyciu w całej Europie. Znaleźć je można zarówno w domach prywatnych klientów, jak też obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura, banki i szpitale. Rozwiązania te są dostępne już dziś także dla Państwa – zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Ena Went.

Broszury
Certyfikaty
Nasi partnerzy