Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne Envistar

Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne Envistar

    centrale wentylacyjne envistar       centrale ventylacyjne envistar          centrale wentylacyjne envistar

         Envistar TOP                             Envistar COMPACT                                Envistar FLEX

 

Rodzina Envistar to ciche i wydajne centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, których konstrukcja zapewnia możliwie najniższe całkowite koszty cyklu eksploatacji.

 

Centrale Envistar dostępne są wtrzech wersjach: TOP, COMPACT i FLEX. Każda z wersji posiada kilka wielkości i wariantów mocy. Envistar może być wyposażony w fabrycznie montowaną automatykę, która zapewnia wiele funkcji i sposobów komunikacji. Jedną z nowości, w porównaniu z poprzednią generacją central, jest wentylator o nowej konstrukcji z bezpośrednim napędem i wbudowaną przetwornicą częstotliwości. Zapewnia on jeszcze większą efektywność oraz niski poziom hałasu. Inną nowością jest możliwość wyboru obrotowego lub płytowego wymiennika ciepła oraz niezwykle efektywnego agregatu chłodniczego Starcooler.

 

Małe wymiary central są jednym z czynników decydujących o ich wszechstronnym zastosowaniu. Centrale Envistar znajdą zastosowanie we wszystkich typach budynków użyteczności publicznej, a w szczególności w obiektachbiurowych, hotelach, szkołach, bankach, halach sportowych i produkcyjnych. Zalety zwartej konstrukcji doceniane są szczególnie w obiektach modernizowanych, w starej zabudowie miejskiej, gdzie nie możliwe jest wygospodarowanie dodatkowych pomieszczeń maszynowni.

 

Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne Envistar, z wbudowanymi agregatami chłodniczymi, zapewniają utrzymanie komfortu cieplnego i wysokiej jakości powietrza, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz budynku, przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki integracji wentylacji i systemu chłodzenia, rozwiązano problem hałaśliwych i szpecących instalacji montowanych na dachach budynków lub podwórkach. Wybierając centrale Envistar możemy oszczędzić nawet 2/3 powierzchni przeznaczonej do instalacji zwykłych central.

 

Envistar jest pierwszą i jak do tej pory jedyną centralą wentylacyjno-klimatyzacyjną polecaną przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmatyków i Alergików, ze względu na naszą troskę, aby wyeliminować alergeny i inne substancje wywołujące podrażnienia z materiałów użytych do budowy central. Centrale Envistar zaopatrzonesą w deklaracje ekologiczne, w których opisano zastosowane materiały oraz możliwości ich utylizacji.

 

Centrale Envistar TOP, Compact, i Flex zapewniają kompletne rozwiązanie, które spełni Państwa wymagania odnośnie efektywności, niskich kosztów instalacji i eksploatacji, za rozsądną cenę.

 

Nasi partnerzy